הצוות שלנו

ימית אזולאי ירח
מנהלת אגף צעירים

ימית הקימה את אגף הצעירים בסוכנות היהודית, משמשת כמנהלת האגף מעל עשור ושותפה בהובלת האסטרטגיה הארגונית להשקעה בצעירים בישראל.

לאורך השנים, פיתחה מודלים חברתיים חדשניים בתחום הצעירים ומובילה תכניות בתחומים של בינוי קהילתי,  חוסן חברתי, יזמות ופיתוח עסקי חברתי לצד תכניות העוסקות במוביליות חברתית ומנהיגות קהילתית. 

מנהלת שותפויות רבות עם משרדי ממשלה, רשויות חברתיות וארגוני מגזר שלישי.
לאורך השנים כמנהלת האגף פיתחה והקימה את תכניות בוחרים מחר, קצ"ב וקלי"ק.
תוכניות אלו היו הראשונות שהציגו מודלים להקמת קהילות צעירים של בני מקום, מודלים חדשניים ליזמות אימפקט ועסקים חברתיים של קהילות צעירים ותוכניות מיקרו פייננס לקידום חדשנות חברתית.

בעברה ניהלה את תחום צעירים ופיתוח קהילתי בתכנית האסטרטגית לפיתוח הנגב. תכנית ייחודית וראשונה מסוגה שפותחה עבור ממשלת ישראל והתכנסה להחלטת ממשלה ליישום תכנית כוללנית לפיתוח הנגב.

כמו כן פיתחה את מודל מרכזי הצעירים בישראל, ייסדה  וניהלה את מרכז הצעירים הראשון בישראל והייתה שותפה להקמת אגף הצעירים הראשון בישראל בעיר באר שבע. לקחה חלק בכתיבת תפיסת ההפעלה של מודל מרכזי הצעירים בישראל  ובהטמעת המודל. כיום יש מעל 120 מרכזי צעירים בכל רחבי הארץ ומשרתים מעל ל-600,000 צעירים מדי שנה.

בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית מאוניברסיטת בן גוריון.

המשך קריאה

טלי פנג
מנהלת תוכן, פיתוח תכניות חדשות, ומנהלת תכניות היזמות

במסגרת תפקידה טלי אמונה על פיתוח תכניות חדשות בהתאם לצרכים השונים שאנו מזהים באגף, ובהתאם לשותפויות חדשות שנרקמות כל העת עם שחקנים שונים הפועלים למען  צעירים בישראל. כמו כן, היא אחראית על התוכן והשפה המקצועית בתוכניות אגף הצעירים.

בנוסף, מנהלת את תכניות היזמות באגף – תכנית קצ"ב המלווה עסקים חברתיים, ואת רשת היזמים המלווה יזמים חברתיים צעירים.

בתפקידה הקודם הובילה את תחום המנהיגות והמעורבות הקהילתית ברשת קהילה ופנאי בחולון. כחלק מתפקידה הייתה הרפרנטית העירונית לתחום החוסן הקהילתי – הייתה אחראית על הקמה והפעלה של קבוצות מנהיגות לחוסן קהילתי ושותפתה לבניית המודל העירוני.

כמו כן, הקימה את תחום ההתנדבות ברשת, כתבה את מודל ההפעלה וקידמה את הטמעתו.

 

טלי מנחת קבוצות, ועבדה מעל עשור בארגון LEAD לפיתוח מנהיגות צעירה בישראל הפועל בקרב בני נוער וצעירים.

שימשה כפרויקטורית, מנחה ורכזת בבינה – מרכז לימוד וחינוך לזהות יהודית ותרבות ישראלית.

 

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל ומדיניות חינוך באוניברסיטה העברית בירושלים.

למדה לימודי יהדות, ציונות ותרבות עברית במסגרת בינה ולימודי הנחיית קבוצות בסמינר הקיבוצים.

 

המשך קריאה

אורטל גולדפרב
מנהלת פרויקטים ותפעול

במסגרת תפקידה משמשת  אורטל כמנהלת תפעול ופרויקטים באגף צעירים ואחראית בין היתר על תחומים כדוגמת: שיווק ופיתוח משאבים, הטמעת מערכות מידע, תכנון ובקרה תקציבית וליווי ארגוני למנהלי התכניות בהקמה של פרויקטים חדשים.

קודם להצטרפותה של אורטל  לאגף צעירים שימשה כמנהלת שיווק וקשרי קהילה בארגון "קרן-שמש" ובין היתר עסקה בניהול פרויקטים רוחביים בעולם היזמות, הטמעה ותפעול מערכות מידע וניהול עולם השיווק המסורתי והדיגיטלי בארגון.   

קרן-שמש שימשה לה בסיס רחב להיכרות מעמיקה עם עולם היזמות העסקית והחברתית  אצל צעירים ברחבי הארץ. 

בעברה שימשה מנהלת פרויקטים ותקציבים במרכז לטיפוח יזמות בבאר שבע והנגב.  

בעלת תואר ראשון בניהול מלונאות ותיירות ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות במימון  של אוניברסיטת בן גוריון.

המשך קריאה

חיים חדד
מנהל תכנית מנהיגות ותכנית בוחרים מחר

חיים אחראי במסגרת תפקידו על ניהול תכנית המנהיגות של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל המופעלת ע"י אגף הצעירים במספר רחב של רשויות בארץ. חיים מנהל את תכנית "בוחרים מחר" המופעלת במספר מוקדים בארץ ומהווה תכנית ארצית המגבשת רשתות קהילתיות של סטודנטים בפריפריה ופועלת לפיתוח מנהיגות קהילתית ואחריות חברתית של צעירים למען הקהילה. 

קודם להצטרפותו לאגף ניהל חיים את תחום המתנדבים לשנת שירות בתנועה החדשה בשומר החדש. 

כחלק מתפקידו היה שותף לקביעת המדיניות, ניהל צוות רחב, ניהל ופיתח הדרכה ופדגוגיה ועבד בממשקים רבים עם משרדי ממשלה ורשויות.

בעברו שימש חיים כרכז המועצה האזורית גזר בתנועת "בני המושבים" ושימש כמדריך בוגר ביחידת הנוער של המועצה האזורית בקעת הירדן.

חיים בעל תעודת הנדסאי, למד הנחיית קבוצות במכון אדלר ועבר קורס מנחי קבוצות של מנהל חברה ונוער במשרד החינוך.

המשך קריאה